Sarah & Love

16. září 2010 v 11:32 | Posted by Snooks

Sarah & Michael Scholz

Sarah se s Michaelem poznala v roce 1997 a zamilovali se do sebe. V té době bylo naší arah pouhých 16 let. Michael hrál v kapele Touché a zahájil kariéru Sarah. Tehdy ještě Sarah Gray.
Díky němu měla Sarah své první velké vystoupení v Delmenhorstu. Michael se objevil i v její kapele při tomto vystoupení. Jako pár spolu byli 2 roky, poté se rozešli.

Sarah & Marc Terenzi

"Ten obraz máme zarámovaný v našem domě v Orlandu. - říká Sarah. "Protože přesně v tento den jsme se do sebe zamilovali. Marc je jediný chlap, kterému jsem dala telefoní číslo hned pvní noc, co jsme se poznali. Hned jsem veděla že si ho chci vzít!"

Zasnoubení:
Na ten večer Sarah nikdy nezapomene. S její láskou Marcem trávila dvacátéčtvrté narozeniny(13.6.2004) v berlínském hotelu Grand Hyatt. Když Sarah vstoupila do pokoje, viděla všude lístky květů. Na posteli ležel malý booklet, který když Sarah otevřela, byl plný milostných básniček od Marca. Na konci bylo napsané "Sarah will you merry Me...?"(Vezmeš si mě Sarah?". Na tuto otázku Sarah okamžitě odpověděla "Ja!!!"(Ano!!!).

Sarah & Marc in Love:
Reality show vysílaná německou televizí Pro7. Měla osm serií a byla v ní svatba a část prázdnin.
"Zájem o náš soukromý život narost tak, že paparazzi platili našim sousedům aby nás vyfotili na zahradě. Někteří lidé si mysleli že nás život je uplně jiný než život všech ostatních lidí." říká Sarah. "Chtěli jsme ukázat, co je nás škutečný soukromý život." dodává Marc.

Svatba:
Konala se dne 18.8.2005 na pláži ve Španělsku. Sarah přišla pěšky na boso a Marc přijel na bílém koni - na červeném koberci. Když se Sarah blížila k oltáří, tak pěvecký soubor 4 lidí zpíval píseň "Ave Maria". Sarah plakala po celou dobu, kdy skládala přísahu: "Nelze najít správná slova pro popsání tohoto speciálního momentu...Strávila jsem 22 let hledáním muže svých snů a já jsem ho našla...Tebe Marcu Terenzi!" Poté Marc zazpíval a zahrál na piáno speciálně pro Sarah píseň "Love to be loved by You".

Sarah & Marc Crazy in Love:
Od 7.3.2008 jsme mohli vidět reality show Sarah & Marc Crazy in Love ve které idíme jak Sarah připravuje své nové album. Marc připravuje projekt "Terenzi Horror Nights". Můžeme vidět jejich přesuny mezi Wildenshausenem a New Yorkem. Koncerty, focení, natáčení videoklipů i soukromý život!

Rozvod:
Na konci roku 2008 oznámila Sarah a Marc že si už nerozumí tak jako dřív a rozhodli se rozejít. Na konci roku 2009 byla podána žádost o rozvod a v únoru 2010 byli rozvedeni.

Diego Ribas da Cunha

Krátce po rozvodu Sarah a Marca se začalo spekulovat o vztahu mezi Sarah a Diegem. Diego se totiž i odstěhoval do Brém, kde bydlela i Sarah. Hrál ve fotbalovém týmu Werder Bremen.
Byli spolu velmi často vídání na nákupech, na večírcích a nakonec i na dovolené na Ibize. Nakonec se potvrdilo, že spolu opravdu randí fotkama z romantické večeře, kde se Sarah a Diego líbali. Diego v té době ale žil již několik let s Brunou Leticia.
Jak již bylo zmíněno Sarah obletěla v létě 2009 s Diegem a s členy své rodiny na dovolenou na Ibizu, kde chodili na romantické večeře, líbali se a měli i pár velmi intimních chvilek na jachtě. O měsíc později se Diego údajně vrátil k ex přítelkyni, se kterou se v době vztahu se Sarah rozešel. Letěl s ní na romantickou dovolenou na Capri.
Sarah o tomto vztahu nikdy nemluvila. Vždy řekla jen "Nic mezi námi není. Jsme jen přátelé." No...fotky říkaly něco jiného.
Giego se nakonec se svou bývalou a opět současnou přítelkyní Brunou oženil.

Florian Fischer

Sarah a Florian se znají mnoho let. Přesně od roku 2002. Dříve byl Florian(stejně jako Marc) členem chlapecké skupiny "The Boyz". Od roku 2008 je managerem Sarah. Ještě předtím než byl potvrzen jejich vzkah, spolu byli vídáni velmi často. Vzhledem k tomu, že to je její manager jí doprovázel na růzé společenské akce, což bylo bráno jako normální "pracovní" setkání. Krátné po skončení manželství Sarah a Marca oba potvrdili, že se milují a že spolu hodlají žít. První záchvěvy u fanoušků a novinář začali řečma, že je spolu viděli se vášnivě líbat již dříve atd. Toto Sarah i Florian ostře popřeli.
V březnu 2010 spolu byli poprvé vyfoceni ruku v ruce a s polibky. Poté už se vztahem netajili a chodili se spolu bavit do klubů a na večírky. Sarah po pár dnech prohlásila před novináři: "Teť jsem opravdu šťastná!". V současné době je pár pravděpodobně zasnouben. V červenci 2011 se jim narodila dcera Dephine Malou.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama