Červen 2011

Nový rozhovor se Sarah!

28. června 2011 v 11:27 | Posted by Snooks |  Rozhovory


Sarah poskytla ové interview, ve kterém se rozpovídala o tom jak dokáže sladit rodinu i právi dohromady. O vztahu dětí k Marcovi a k jejich novému "tátovi" Florianovi.

Sarah o ...
...práci v těhotenství:
X-Factor je moje letní přestávka. Muje dcera Summer oslavila minulý týden své 5té narozeniny. Dnes jsem opět na X-Factoru, zítra mě čeká návštěva školy. Takže chci tento rušný týden projít velmi rychle :)

...nečistém svědomí matky:
Protože mám děti, tak žiju s pocitem viny. Naučila jsem se sladit mateřství a práci dohromady a i se všemy krásnými stránkami mateřství. S přibývající věkem se ale stávám lepším a lepším rodičem. Nyní, když jsou starší, tak už jim můžu vysvětlit, že odcházím do práce.

...myšlenkách, že nechám práci a budu jen matkou:
Ráda pracuji! Nenarodila jsem se jako žena v domácnosti. Potřebuji svůj vlastní malý svět, ve kterém jsem kreativní, něco tvořím a můžu komunikovat s lidmy i z jiných oblastní a nakonec se mi dostane uznání.

...lásce s jejím manažerem Florianem Fischerem:
Využíváme našu práci pro krátké výlety a romantické chvilky. Tento čas máme jako bonus, máme čas jen pro sebe a domů odcházíme šťastni a moc se těšíme na děti.

...vztahu dětí k jejich novému tátovi:
Flo je skvělý otec mých dětí, miluje je jako vlastní. A oni milují jeho. A tak každý den děkuji bohu, že mi poslal takového člověka.

...vztahu dětí k biologickému otci Marcu Terenzi:
Vzhlede ke vzdálenosti nejsou možná žádná pravidelná setkání. Běžně si spolu telefonují. Bohužel. Ale i přesto co se mezi námi stalo, Marc miluje své děti a když je má u sebe, tak já mám v něm v tomto směru naprostou důvěru.

...vztahu s jejím EX Marcem Terenzi:
Marc má zvláštní místo v mém srdci.

Die Aktuelle

28. června 2011 v 11:10 | Posted by Snooks |  Magazines • Německé
Momentálně vyšlo nové číslo časopisu "Die Aktuelle" a v něm se objevil článek o tom, že Marc Terenzi ývalý manžel Sarah Connor, se stal potřetí otcem. Matkou je půvabná žena jménem Alexandra. Jejich dcera nese jméno Emma Cheyenne Riley.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Mamy's Place (Juli/August 2011)

28. června 2011 v 11:04 | Posted by Snooks |  Magazines • Německé
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com