Články, Novinky

Nové info o albu!

28. března 2015 v 17:51 | Posted by Snooks
Mám pro vás nové krátké info o novém albu Sarah. Mělo by vyjít ve dvou verzích - jedné normální a druhé DELUXE, na které budou i anglicky zpívané písničky. Brzy bychom se měli dozvědět kolik a jaké písničky budou na které verzi.

Nové termíny koncertů!

26. března 2015 v 12:57 | Posted by Snooks
Dále se objevilo několik termínů na podzimní koncerty Sarah. Jsou v nich zahrnutá města jako Lipsko, Hamburk, Berlín, Kolín nebo Mnichov. DOufám, že se budou objevovat fotky z těchto koncertů!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
14.09.2015 Hamburk // Laeiszhalle
15.09.2015 Berlin // Admiralspalst
16.09.2015 Lipsko // Haus Auensee
18.09.2015 Stuttgart // Liederhalle
19.09.2015 Mnichov // Deutsches Theater
20.09.2015 Kolín // Palladium
21.09.2015 Bremen // Die Glocke

Wie schön du bist - Ukázka

26. března 2015 v 12:53 | Posted by Snooks
Objevila se ukázka písničky "Wie schön du bist", která vyjde 24.4.2015! Zatím vypadá super! Co na ní říkáte?
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Sarah mluví o své kondici, dětech a vzdělání.

28. srpna 2012 v 13:29 | Posted by Snooks
Zpěvačka Sarah Connor vysvětlila co jí motivovalo rok po narození nejmladší dcery Dephine udržet svoji postavu fit: "Jeden den jsem si na čerpací stanici koupila noviny, ve kterých jsem byla na obálce. Říkala jsem si, co se stalo s obličejem Sarah Connor? V tu chvíli jse
m si uvědomila, že se o sebe musím více starat a více sportovat." řekla Sarah.
Pro zpěvačku, která má v současné době tmavě hnědou barvu vlasů, brýle a málo make-upu je důlěžité hlavně to, aby se ona sama cítila krásná. "Cítím se dobře, když jsem v pohybu a dodržuju správnou životosprávu. Uvědomila jsem si, že prostě musím být fit! Mám neustálou pracovní zátěž, což je pak snadnější. Stále se snažím se posunout dále a být lepší a lepší!"" dodala Sarah.
Proto severoněmecká rodačka má už přesné představy o budoucnosti svých dětí mezi které patří k
romě roční Dephine i šestiletá Summer a devítiletý Tyler. "V době kdy jsem skončila střední školu a nedodělala jsem si ani maturitu, proto abych mohla dělat hudbu jsem si neuvědomovala co se vlastně děje. Moje dcera by tohle asi nikdy neudělala, což jsem je krásné, protože vzdělání je velmi důležité! A to se jim snažím neustále opakovat!" říká Sarah.
I přes to všechno hudební i televizní kariéra Sarah běží skvěle. Od 25. srpna můžete vidět Sarah opět jako porotkyni v německé verzi soutěže X-Factor. V USA v Los Angeles natáčí Sarah své nové studiové album a ještě chystá turné v Číně.

RTL Exclusiv vom 24.08.2012 - "Sarah Connor über ihre Mutterrolle"

26. srpna 2012 v 19:51 | Posted by Snooks
Zde máte i odkaz na video z focení photoshootu. Užijte si ho :)

I gotta go...

29. ledna 2012 v 8:38 | Posted by Snooks
Zdravím vás :) Bohužel Vám musím oznámit smutnou novinku, že jsem se rozhodla skončit s tímto blogem. Nutí mě k tomu sutečnost, že si s přítelem v nejbližší době chceme pořídit štěňátko Cane Corso a já se mu chci opravdu plně věnovat, jelikož přítel je celé týdny v práci. Pejsek potřebuje spoustu času a to bych s blogem neskloubila a psa nechci zanedbávat. Takže je mi to moc líto, ale info o Sarah určitě najdete i na jiných webech nebo na zahr. stránkách :) Mějte se krásně, AHOJ!

Kati Wolf - From Sarah with Love

17. ledna 2012 v 17:25 | Posted by Snooks
Tak jediná novinka, která se za poslední dobu objevila u Sarah je vide, na kterém Kati Wolf zpívá píseň Sarah "From Sarah with Love". Tak se na video podívejte. Video je z maďarského X-Factoru.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wildeshauser na prodej za 1,1mil. eur!

11. ledna 2012 v 20:15 | Posted by Snooks
Dům Sarah Connor Wildeshauser je nyní na prodej za 1,1 milionu eur! Deset ložnic, pět koupelen, o celkové rozloze 575m2 a o rozloze pozemku 3 581m2 mluví za vše.
Na internetu by se měl brzy objevit celý půdorys domu. Fanoušci Sarah Connor znají tento dům již z roku 2005 a 2008 z show "Sarah & Marc in Love" a "Sarah & Marc Crazy in Love". Tento dům s pozemkem může novému majiteli nabídnout opravdu hodně překrásné zeleně, prostournou kůlnu, dvougaráž a další parkovací místa, velkou střešní terasu. Je zde také nový velký venkovní mazén a vyhřívaná výřivka.
Sarah momentálně žije i se svým přítelem a managerem Florianem Fischerem v berlínském Grunewald. O prodeji Wildeshauseru se spekulovalo již v roce 2005, ale tyto spekulace byly nakonec dementovány.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Koncert v Tuttlingenu je beznadějně vyprodaný!

11. ledna 2012 v 19:59 | Posted by Snooks
Objevila se informace, že koncert, který má mít Sarah 19. července 2012 v Tuttlingenu je již beznadějně vyprodaný. Vyprodal se během Vánoc a nezbyla už jediná vstupenka. Pravděpodobně je to proto, že Sarah nemá mnoho termínů na příští rok. Zatím pouze dva, takže není moc možností naše Sarah spatřit v roce 2012 na živo. I když určitě se objeví ještě nějaké datumy, ale jak je vidět, tak si to fanoušci jistí tímto koncertem. Během Vánoc to je skvělý vánoční dárek, takže se vyprodání není co divit.

Honberg Festival 2012

12. prosince 2011 v 22:18 | Posted by Snooks
Další super zprávu, kterou pro vás mám je, že se Sarah zůčastní festivalu "Honberg Festival 2012".
Pokud by jste měli zájem a možnost se na tuto akci dostat, tak mám pro vás odkaz, na kterém si můžete objednat lístky na tento festival.

OBJEDNEJ!

Sarah je "Nejepší zpěvačkou 2011"!

12. prosince 2011 v 22:13 | Posted by Snooks
Mám pro vás úžasnou zprávu! Včera večer se předávaly ceny ""Wild & Young Awards". Sarah byla nominovaná v kategorii nejlepší zpěvačka. A zvítězila! Takže moc gratuluju a jsem opravdu ráda, jelikož si to zasloužila!

Nová zpráva od Sarah

7. prosince 2011 v 21:31 | Posted by Snooks
Sarah nám poslala novou zprávu. Zatím vám sem dává pouze screen. Pokud bude čas, tak vám jí zítra nebo v pátek přeložím.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarah pomáhá dětem a X Factor má svého vítěze

7. prosince 2011 v 21:26 | Posted by Snooks
Sarah se ještě několikrát objevila na akci Holiday On Ice, kde znějí i její 2 nové skladby. Zároveň nezapomíná i na pomoc těm, kteří ji potřebují. Zpěvačka pravidelně pomáhá prostřednictvím DKMS a před Vánocemi i prostřednictvím dalších charitativních akcí. Nyní pomůže i v projektu Hilfe für Greta (Pomoc Grétě). Sarah pomůže teprve 3-leté holčičce, která trpí Leukémií a to darováním kmenových buněk. Vše v rámci již zmíněné DKMS, kde pomáhá nejen Sarah. Více o tomto projektu naleznete tady.

Sarah se samozřejmě ukáže ještě několikrát na Holiday On Ice, ale určitě se letos již neobjeví v X Factoru. Neděje se nic hrozného. X Factor včera večer velkolepým závěrem skončil a již má svého nového vítěze. Tím se stal David Pfeffer a Nica a Joe se umístily na krásném třetím místě. Jestli se i v roce 2012 objeví Sarah v porotě soutěže či nikoliv se rozhodne v nejbližší době. Němečtí fanoušci spíše doufají, že v roce 2012 Sarah v porotě nezasedne a bude se tak spíše věnovat hudbě. Právě Sarah nedávno prohlásila, že po skončení soutěže se bude věnovat přípravám nového alba. Do konce roku si ale najde i mnoho dní na odpočinek, vždyť to byl pro naši Sáru pracovně náročný rok.
source: http://www.sarah-connor.4fan.cz

Sarah Connor about Melanie Thornton

29. listopadu 2011 v 16:39 | Posted by Snooks
Na počest Melanie Thornton se Sarah objevila v pořadu Prominent, kde mluvila o tom, jak byla Melanie úžasná. Nakonci mluví o tom, jak se dozvěděla o smrti své kamarádky a jak toto období prožívala.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.imgbox.de/users/USCMarina/kLEINE/Vox7.jpg
---------------------------------------------------------------------------------------------------

X Factor 2011: Auch die ganz Kleinen sind im “X Factor”-Fieber

4. července 2011 v 13:00 | Posted by Snooks
Němecno zažívá velké šoky! :D :D Na festival v Kolíně nad Rýnem vyrobily děti "X" životní velikosti! Zde se podívejte na video:

Pia Klausener jako Sarah Connor

4. července 2011 v 12:57 | Posted by Snooks


"My name is" se jmenuje pořad, ve kterém lidé napodobují celebrity. Pia Klausener tam přišla jako Sarah Connor a dostala se až do finále soutěže! Tak držíme palce!

Jason Derulo po boku Sarah!

4. července 2011 v 12:54 | Posted by Snooks
Objevila se informace, že by se v řijnu měl po boku Sarah Connor objevit s outěži X-Factor i známý zpěvák Jason Derulo. Měl by jí pomáhat s výběrem finalistů.

Zoe Badwi - Carry Me Home

4. července 2011 v 12:44 | Posted by Snooks
Tak toto se nestává často! Australská zpěvačka Zoe Badwi přezpívala a natočila klip k písni od naší Sarah! Vybrala si song "Carry Me Home". V Austálii za to dostala platinu! Myslím, že se jí to hrozně povedlo! GRATULUJU!

Nové album Sarah?!

4. července 2011 v 12:39 | Posted by Snooks


Koncem roku, po skončení druhé řady soutěže X-Factor plánuje Sarah návrat do studia a nahrávání nových, skvělých songů! Před pár dny vyšlo najevo, že Sarah opět spolupracuje s Proales Aimee. Nyní se opět objevuje velký otazník. Jakým směrem půjde album? Jaký žánr to bude? Zůstane Sarah u RnB nebo zkusí opět něco jiného? Bude to pokračování "Real Love"?
23.7.2011 má Sarah svůj jediný koncert v tomto roce.

Marc se vyjádřil k údajnému otcovství

2. července 2011 v 16:34 | Posted by Snooks


Na veřejnost nedávno pronikla informace, že Marc Terenzi měl nějaké pletky se svou fanynkou, která s ním nakonec otěhotnila. Tato fanynka zveřejnila svůj příběh a jak se k tomu vyjádřil Marc? "Pokud je to opravdu moje dcera, beru na sebe plnou odpovědnost. Jsme moderní rodina - čím více dětí, tím lípe ne? Miluju děti! Přeji si aby to byla moje dcera, budu hrdý otec!". Marc zatím výživné neplatí, protože ještě nebyl proveden test otcovství.

Sarah dostala skupinu 16-25!

2. července 2011 v 16:30 | Posted by Snooks


Na veřejnost se dostala informace, že Sarah dostala v X-Facoru jako mentorka skupinu "16-25". Což znamená, že se bude snažit dovést k vítězství člověka ze skupiny "16 - 25 let".

Nová data na X-Faxtor!

1. dubna 2011 v 18:16 | Posted by Snooks
Máme tu nová data na castingová kola v X-Factoru.

BERLÍN:
Berlinské Kongresové centrum na Alexanderplatz
16.04.2011
17.04.2011
18.04.2011
19.04.2011

MNICHOV:
Kesselhaus
03.05.2011
04.05.2011

KOLÍN NAD RÝNEM:
Hala brána 2
16.05.2011
17.05.2011
18.05.2011
19.05.2011

'Solier with a Broken Heart' je třetí singl z alba "Real Love"!

1. dubna 2011 v 18:11 | Posted by Snooks
Jak jsme mohli slyšet zvěsti o tom, že další singl z alba "Real Love" bude píseň "Stand Up", tak to byla pouze lež! Univeral Music uvedl, že další sing z alba "Real Love" bude s největší pravděpodobností píseň "Soldier With a Broken Heart" a na trh by se měl sing dostat 20.5.2011. Důvod proč byl výběr na rychlo změněn zatím nebyl udán. Byla pouze zaslaná krátká tisková zpráva od Sarah:
"Soldier with a Broken Heart" bude další sing! Je to třetí sing z alba "Real Love". Je to jedna z mých nejoblíbenějších písní z celého alba. Hiten Bahradia jí napsal společně se mnou a ta píseň vyjadřuje energii a motivaci i přes velkou porážku a nemožnost být se svou láskou. Je to o umění s nevzdát a za opravdovou lásku bojovat!
Soldier with a Broken Heart je velmi citově dramatická balada, která je ideálním songem pro dlouhé romantické letní večery ve dvou. Píseň by měla být soundtrack pro X-Factor.

HLASUJ pro Sarah v FHM 100 Sexiest Woman 2011

1. dubna 2011 v 18:02 | Posted by Snooks
Mám pro vás další hlasování pro Sarah. Tentokrát je to žebříček 100 nejvíce sexy žen roku 2011. Sestavuje ho časopis FHM. Tak hlasujte a držte palečky!
news 094 FHM: 100 Sexiest Women 2011 Votet für Sarah

HLASUJ pro Sarah v COMET 2011

1. dubna 2011 v 17:54 | Posted by Snooks
Zdravím všechny, vím že tu byla delší pauza, ale momentálně už by mělo být vše v pořádku. Měla jsem docela závažné problémy doma a byla jsem týden v Německu. O Sarah se stále moc novinek neobjevuje, tak alespoň nějaké.
Mám pro vás odkaz na stránku kde můžete hlasovat pro Sarah v letošním ročníku předávání cen COMET. Sarah by byla za cenu zcela jistě ráda a myslm že by si jí u zasloužila, za to jak tenhle rok dřela. No tak uvidíme...hlasujte a držte palečky!
 
 

Reklama